Kurumsal

Kurumsal

MAGMA INNOVATİVE HASTA VE HEKİM ODAKLI YENİLİKÇİ BAKIŞ AÇISINI, KALİTELİ ÜRETİM İLE BİRLEŞTİREREK SAĞLIK ALANINDA HİZMET VERİR.

 

ENERJİSİNİ BİLİMSELLİK VE ETİK KURALLARDAN ALAN FİRMAMIZ, İNSAN SAĞLIĞINA KATKIDA BULUNMAYI HEDEFLEMİŞ VE BU AMACA UYGUN OLARAK İLERLEMEKTEDİR.

 

SPİNAL CERRAHİDE YETKİN DOKTOR KADROSU İLE İNTRAOPERATİF DÖNEMDE CERRAHIN, POSTOPERATİF DÖNEMDE HASTANIN KONFOR VE SAĞLIĞINA KATKIDA BULUNMAYI HEDEFLER.

 

HEM İMPLANTLAR, HEM DE EL ALETLERİNDE İNNOVASYONU HEDEFLER.

 

BİLİMSEL ÇALIŞMALAR İLE TEST EDİLİP DOĞRULANAN YENİLİKÇİ FİKİRLERİ, TEKNOLOJİK VE KALİTELİ ÜRETİM İLE HİZMETE SOKMAYI AMAÇLAMAKTADIR.

 

TÜM ÜRÜNLER, İLERİ TEKNOLOJİYE SAHİP ÜRETİM TESİSİ-CİHAZLARI VE OTOMASYON SİSTEMLERİ İLE AVRUPA KALİTE STANDARTLARINA UYGUN OLARAK ÜRETİLİR.

 

BU FELSEFE İLE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜREN MAGMA INNOVATİVE, DÜNYANIN BİRÇOK ÜLKESİNDE İHRACAT KANALLARI BULUNAN KENDİ SEKTÖRÜNDE KABUL GÖRMÜŞ BİR FİRMADIR.

MAGMA INNOVATIVE

Bilimsellik ve Etik Kurallar

Enerjisini bilimsellik ve etik kurallardan alan firmamız, insan sağlığına katkıda bulunmayı hedeflemiş ve bu amaca uygun olarak ilerlemektedir.

Avrupa Kalite Standartlarına Uygun Üretim

Tüm ürünler, ileri teknolojiye sahip üretim tesisi-cihazları ve otomasyon sistemleri ile avrupa kalite standartlarına uygun olarak üretilir.

Doktor ve Hasta Tecrübesi ile Sürekli Gelişim

Spinal cerrahide yetkin doktor kadrosu ile intraoperatif dönemde cerrahın, postoperatif dönemde hastanın konfor ve sağlığına katkıda bulunmayı hedefler.

Google Maps Konumumuz

Navigasyon Ulaşım Bilgilerimiz

E-Mail

info@magmainnovative.com

İletişim

Tel : 0 850 259 12 02